A pályázati lehetőségek kiaknázása kulcsfontosságú lehet a vállalkozások és önkormányzatok számára. A Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. (SZPI) több mint egy évtizede segíti térítésmentesen a pályázókat és projektgazdákat fejlesztési projektjeik sikeres megvalósításában.

Az SZPI országos tanácsadói hálózata révén 2011 óta biztosít rugalmas, naprakész és ingyenesen igénybe vehető tanácsadást. Ez a szolgáltatás mind a pályázni kívánó ügyfelek, mind pedig a már nyertes projekttel rendelkezők számára elérhető személyesen vagy online.
A tapasztalt tanácsadók végigkísérik az ügyfeleket a projektötlet kidolgozásától kezdve a nyertes pályázatok szakmai és pénzügyi megvalósításán át egészen a fenntartási időszak végéig. Céljuk, hogy minden pályázni vágyó élhessen az európai uniós pályázatok adta lehetőségekkel.
Ingyenes közösségi irodák a pályázóknak
Az SZPI ennek érdekében országszerte közösségi irodákat (coworking tereket) alakított ki, ahol modern számítógépek, szélessávú internet, valamint nyomtatási és szkennelési lehetőségek állnak a pályázók rendelkezésére, szintén térítésmentesen.
Ezeket az irodákat különösen érdemes igénybe venni a GINOP Plusz-1.2.4-24 pályázat kapcsán is, amely célzottan a leghátrányosabb helyzetű régiókban vagy a Szabad Vállalkozási Zónákban működő mikro- és kisvállalkozások számára biztosít támogatási lehetőséget.
Pályázati fórumok és személyes tanácsadás
A pályázati felhívás társadalmi egyeztetése óta az SZPI tanácsadói több mint 40 alkalommal tartottak tájékoztató fórumokat, elsősorban a 36 komplex programmal fejlesztendő járás területén.
A tanácsadók segítséget nyújtanak a pályázati lehetőségek mélyebb megismerésében, a támogatási kérelem beadásában, valamint a nyertes projektek hatékony megvalósításában is.
Keresse a legközelebbi SZPI irodát!
Ha érdekli az SZPI ingyenes szolgáltatása, keresse fel a legközelebbi irodát az SZPI honlapján (https://szpi.hu/irodakereso), vagy használja a FAIRapp alkalmazást az elérhetőségek megtekintéséhez.
Az SZPI szolgáltatásait a VOP_PLUSZ-4.3.1-22-2022-00001 projekt keretében biztosítja, a Magyar Kormány és az Európai Unió társfinanszírozásával.
