Share Facebook Twitter Email Idén is részesei lehettünk a Vörösmartys Szülők-Nevelők Báljának, mely október 12-én került megrendezésre a Sárga Csikó Étteremben. A nagyszerű hangulatról az Éppen Ráérünk zenekar gondoskodott. Nézzétek meg rövid videónkat az eseményről! https://youtu.be/iJyIDcxg_JI sárga csikó szülők-nevelők bálja
Bácsalmáson hivatalosan is elindult a nyár – Nyárindító Utcabál várja a családokat a Gróf Teleki utcában2026.06.20.
Városmarketing a nagyoktól: Bácsalmás is meghívást kapott a marketing fővárosába – megnéztük, hogyan csinálják a nagyok2026.06.19.